Chcem vyriešiť potenie rúk
Chcem vyriešiť potenie nôh
Chcem vyriešiť potenie pod pazuchami
Chcem vyriešiť potenie inde na tele

Ako funguje Electro Antiperspirant v saune
pri 100°C?

Liečba potenia hlavy a čela

Ľudia, ktorým nadmerné potenie hlavy alebo faciálna hyperhidróza obťažuje život nemali v ešte pomerne nedávnej dobe žiadnu možnosť ako svoj problém riešiť. Mnoho lekárov iba krčilo ramenami a nevedelo ako si s týmto problémom poradiť. Istou možnosťou by bolo použitie botulotoxínových injekcií, ktoré dokážu potenie na nejakú dobu potlačiť, ale rovnako ako v prípade potenia nôh alebo rúk aj v prípade potenia hlavy by bolo nutné použiť až niekoľko desiatok injekcií tohto neurotoxínu do oblasti tváre, každé cca . 3 mesiace. To by bolo nielen veľmi bolestivé, ale zároveň aj veľmi drahé. Navyše, botulotoxín ako taký spôsobuje stratu citlivosti nervových zakončení a takto ošetrený človek by tak na rovnakú dobu prišiel o mimiku tváre. Botulotoxín sa tak bohužiaľ pre liečbu nadmerného potenia hlavy absolútne nehodí, a to predovšetkým kvôli cene, bolestivosti a nízkej účinnosti.

Zistite ako z Vášho života definitívne odstrániť nadmerné potenie hlavy.

V minulosti sme tiež mohli naraziť na operáciu v celkovej narkóze zvanú hrudná sympatektómia. Tá spočívala v chirurgickom odstránení zhluku nervov z blízkosti chrbtice cez malé otvory vytvorené v podpazuší. Odstránenie týchto nervov dokázalo zabrániť prejavom faciálnej hyperhidrózy a nadmerné potenie hlavy naozaj niekedy ustúpilo. Po čase sa bohužiaľ zistilo, že do približne 6 mesiacov od operácie sa nadmerné potenie objavilo v pôvodnej sile na inej časti tela, najmä potom na chrbte, bruchu, hrudníku, genitáliách alebo zadku. Nebolo to však len toto kompenzačné potenie, ale aj zaznamenané pooperačné poruchy srdcového rytmu, vďaka ktorým nie je možné toto riešenie s kľudným svedomím nikomu odporučiť.

Zistite ako z Vášho života definitívne odstrániť nadmerné potenie hlavy.

Pomerne nedávno sa však objavilo riešenie, ktoré dokázalo odstrániť všetky nedostatky vyššie spomenutých metód a rozšírilo sa po celom svete rýchlosťou blesku. Jedná sa o metódu, pri ktorej ako u jedinej na svete lekári počas klinického testovania potvrdili účinnosť a veľmi dobrú znášanlivosť u celých 100% pacientov a dali tak ľuďom, ktorým nadmerné potenie hlavy ničilo život novú nádej. Riešenie, ktoré ako prvé a jediné na svete dokázalo nadmerné potenie odstrániť u 100% pacientov sa volá Electro Antiperspirant.

Viac sa o tomto revolučnom zariadení a spôsobu akým dokáže vyriešiť nielen nadmerné potenie hlavy dozviete v záložke Čo je Electro Antiperspirant.