Chcem vyriešiť potenie rúk
Chcem vyriešiť potenie nôh
Chcem vyriešiť potenie pod pazuchami
Chcem vyriešiť potenie inde na tele

Ako funguje Electro Antiperspirant v saune
pri 100°C?

Príčiny potenia hlavy

Normálne potenie hlavy môžeme označiť ako zdraviu prospešnú vec. Ako je ale možné, že sa naša tvár alebo celá hlava dokážu potiť oveľa viac než je to nevyhnutné pre prirodzenú termoreguláciu organizmu a odvod škodlivín z tela? Ak sa spotíme po požití väčšieho množstva alkoholu alebo silne koreneného jedla je to samozrejme v poriadku. Ak nás však potenie hlavy sprevádza aj keď sme úplne v pokoji a bežnej izbovej teplote jedná sa už o chorobný stav, lekármi označovaný ako faciálna hyperhidróza a s tým treba niečo robiť.

Zistite ako z Vášho života definitívne odstrániť nadmerné potenie hlavy.

Nadmerné potenie hlavy sa prejavuje u oboch pohlaví zhodne buď už vo veľmi ranom veku alebo počas hormonálnych zmien v puberte. U niektorých žien potom môžeme pozorovať skokové zvýšenie potenia hlavy, ale aj iných častí tela počas klimaktéria. Jednoznačne možno povedať, že nadmerné potenie hlavy (faciálna hyperhidróza) je dedičným ochorením prenášaným z generácie na generáciu. V prípade, že nadmerným potením hlavy, ale aj iných častí tela trpí alebo v minulosti trpel niektorý z Vašich príbuzných, je tu vysoká pravdepodobnosť, že sa táto diagnóza prejaví aj u Vás.

Riešenie však existuje! Ak trpíte nadmerným potením hlavy Vy, niekto z rodiny alebo niekto z vášho blízkeho okolia môžete sa prejavom faciálnej hyperhidrózy veľmi účinne brániť a môcť si tak užívať život naplno, bez obmedzení ktoré toto ochorenie prináša.

Zistite ako z Vášho života definitívne odstrániť nadmerné potenie hlavy.